تاریخ های مهم

تاریخ برگزاری کنفرانس

1402/02/28

آخرین مهلت ارسال مقالات

1402/02/08

آخرین مهلت پرداخت

1402/02/10

سوالات متداول

اطلاعیه مربوط به اقدام جهت چاپ و همچنین لیست مجلات مربوطه يك ماه مانده به برگزاری کنفرانس در صفحه اصلی سایت کنفرانس قرار خواهد گرفت و اطلاع رسانی لازم از طریق ایمیل و پیامک انجام خواهد شد.

بله، طبق قوانین ISC کنفرانس هایی که در داخل ایران برگزار می شوند در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC نمایه می شوند.

پس از پذیرفته شدن مقاله مراحل زیر را انجام دهید: 1- مراجعه به پنل کاربری و ثبت خدمات و پرداخت هزینه ها 2- پس از انجام عملیات پرداخت می توانید از طریق سامانه از منوی ویرایش و وضعیت داوری مقالات گواهی موقت (نامه رسمی پذیرش و چاپ) را دانلود نمایید. مقاله بعد از پرداخت وارد فرآیند اقدامات بعدی می شود و کلیه اخبار مربوطه از طریق وب سایت،پیامک و ایمیل اطلاع رسانی می شود.

هر نویسنده (صاحب پنل) مجاز به ارسال 3 مقاله از طریق پنل کاربری خود می باشد. چنانچه نویسنده ای مایل به ارسال مقالات بیشتری باشد باید توسط یک پنل جدید این کار را انجام دهد. شرط پذیرش و چاپ مقاله نیز فقط منوط به پذیرش مقالات توسط کمیته علمی و پرداخت هزینه ثبت نام در کنفرانس می باشد.

کلیه مقالات پذیرفته شده توسط کمیته علمی و داوران (سخنرانی، پوستر) پس از پرداخت هزینه ثبت نام به صورت خودکار در فرآیند چاپ در کتابچه کنفرانس قرار خواهند گرفت. 1. پذیرش یا عدم پذیرش مقالات حداکثر 14 روز پس از ارسال آن مشخص می گردد. 2. پس از ارسال اصل مقاله، وضعیت آن (پذیرش، پذیرش همراه با اصلاحات و یا عدم پذیرش) اعلام می گردد.

برای ارسال مقاله قبل از هر کاری بایستی در سامانه کاربران سایت ثبت نام کنید. سپس به ایمیل خود رفته و ایمیل ارسالی از طرف سیستم را مشاهده و بر روی لینک فعالسازی موجود در ایمیل کلیک کنید (اگر قبلاً ثبت نام کرده اید و برای رمز عبور شما خطا می دهد می توانید گزینه فراموشی رمز عبور را کلیک نموده و به ایمیل خود جهت دریافت رمز عبور جدید مراجعه نمائید). به سایت همایش بازگشته و وارد قسمت ورود شوید و نام کاربری و رمز عبور خود را در آنجا وارد نمایید. پس از ورود به سامانه کاربران جهت ارسال مقاله از منو های موجود به منوارسال مقاله بروید و فایل اصل مقاله را با فرمت DOC در سایت درج نمائید. توجه: ارسال مقاله از طریق ایمیل انجام نمی پذیرد و بدیهی است مقاله ارسالی از طریق ایمیل بررسی نمی گردد و فرآیند کار را با مشکل مواجه می سازد. ایمیل های کنفرانس صرفاً جهت پاسخ گوئی به نظرات، پیشنهادات، سؤالات، مشکلات و ... پژوهشگران در موارد خاص می باشد.

چنانچه پس از پذیرش نهایی درخواست ویرایش مقاله را دارید با دبیرخانه تماس حاصل نمایید.

به قسمت راهنمای ثبت نام و نگارش مقالات در منوی بالای سایت مراجعه نموده و ضمن مطالعه توضیحات، فرم ها و دستورالعمل های لازم را دریافت نمائید.

مقالات مروری که درباره موضوعات جدید باشند و مطالب جدیدی در آنها آورده شود مورد پذیرش قرار می گیرند اما اولویت ارائه شفاهی با مقالات پژوهشی می باشد.

مجوز همایش

تا شروع همایش

-206 روز

پوستر کنفرانس

آمار بازدید سایت

تعداد بازدید امروز : 44 نفر

تعداد بازدید دیروز : 49 نفر

تعداد بازدید کل : 88711 نفر