تاریخ های مهم

تاریخ برگزاری کنفرانس

1402/02/28

آخرین مهلت ارسال مقالات

1402/02/08

آخرین مهلت پرداخت

1402/02/10

درباره محل کنفرانس

 درباره آمل

آمل یک شهر توریستی در استان مازندران  است. یکی از قدیمی‌ترین شهرهای ایران، قطب صنعت و صادرات استان مازندران، پایتخت برنج ایران، از شهرهای مهم ترابری، کشاورزی، گردشگری، معدنی و صنعتی ایران و از مهم‌ترین شهرهای تاريخي معروف به شهر تاریخ و فلسفه است. از نظر تقسیمات اقلیمی جزو اقلیم معتدل و مرطوب است شهری که در جلگه مازندران و در دو سوی رود هراز با ارتفاع 76 متر از سطح دریا و در فاصله 70 کیلومتری غرب ساری مرکز استان، 18 کیلومتری جنوب دریای مازندران و 6 کیلومتری شمال دامنه کوه البرز و 180 کیلومتری شمال شرقی تهران قرار دارد.

 

 

درباره دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

 

دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل از سال 1392 دارای ۴ دانشکده فعال شامل دامپزشکی، مهندسی فناوری های نوین، زیست فناوری و گیاهان دارویی بوده و در ۴ رشته کارشناسی ارشد و ۱۲ رشته کارشناسی و ۲ رشته کاردانی دانشجو می‌پذیرد. علاوه بر اين، راه اندازي دو دانشكده ديگر ( دانشکده فضای مجازی و دانشکده فناوری های نرم و مدیریت) در برنامه توسعه آتي دانشگاه ديده شده است. این دانشگاه بر اساس سیاست های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اهداف متعددی در عرصه تولید علم و فناوری و پژوهش، خدمات آموزشی و فعالیت های فرهنگی در عرصه تبادل اندیشه و شکوفا نمودن استعداد ها و اندیشه های نسل فرهیخته جامعه بر عهده دارد. قابل ذكر است كه اين دانشگاه در برگزاري اولين كنفرانس بين المللي فناوري هاي نوين در علوم (16/06/1396) همزمان با كنفرانس بين المللي يوسرن و دومین دوره کنفرانس (22/12/1397) سابقه درخشاني داشته است.

افتخارات دانشگاه

با توجه به حوزه‌های متنوع فعالیتی پژوهشگران، این دانشگاه توانسته است در شاخه‌های بسیاری از علوم، صنایع دفاعی، کشاورزی، بیوتکنولوژی، ثبت و تولید داروهای تحریمی مرتبط با دام و...، گامی موثر بردارد. در رتبه بندی اکتبر ۲۰۲۱ مجله PLOS Elsevier، از کشور ایران ۱۷۰۱ دانشمند در زمره دانشمندان برتر دنیا قرار گرفتند که نام دو عضو هیات علمی دانشگاه تخصصی فناوری‌های نوین آمل جناب آقاي دكتر هادي رضازاده (استاديار گروه فناوري هاي پزشكي) و جناب آقاي دكتر بهرام قرباني (استاديار گروه فناوري انرژي هاي نو) در اين ليست قرار گرفت. 

انتخاب کتاب بیماری های قارچی در دامپزشکی به نوشته دکتر حجت ا... شکری به عنوان کتاب برتر سال 1397 از دیگر افتخارات این دانشگاه است. ساخت کیت تشخیص کووید 19، اعضای برتر ارتباط با صنعت در سطح کشور، فعالیت گسترده در حل معضلات شهرستانی با استفاده از دانش فنی و.... از موارد دستیافته در چند سال اخیر بوده است. علاوه بر این، نخبه‌پروری و تولید افرادی کارآمد و توانمند از دست‌آوردهایی است که آثار آن در دانش‌آموختگان قابل مشاهده است، بگونه‌ای که سخن از قبولی‌های متعدد در مقاطع ارشد و دکتری در دانشگاه‌های تراز اول ایران، بدور از اغراق خواهد بود.

آزمایشگاه ها و خدمات آزمایشگاهی

استفاده از آخرین علوم روز دنیا در کنار تجهیزات مدرن و پیشرفته، موتور پیشران شکست مرزهای قدیمی علم و ورود به دنیای جدید خواهد بود. با وارد نمودن این تکنولوژی به چالش‌ها و گلوگاه‌های صنعت و موارد مبتلابه مشکلات روز کشور، به پویایی و سربلندی این میهن منتهی خواهیم شد. از جمله آزمایشگاه‌های خدماتی و تخصصی این دانشگاه می‌توان به آزمایشگاه‌های تخصصی دامپزشکی، آزمایشگاه‌های تخصصی زیست فناوری و گیاهان دارویی، آزمایشگاه تحقیقاتی یادگیری ماشین و یادگیری عمیق، تولید الکتروشیمی و مواد پیشرفته، مرکز پردازش سریع شهید حاجی‌زاده اشاره کرد.

 

مجوز همایش

تا شروع همایش

-206 روز

پوستر کنفرانس

آمار بازدید سایت

تعداد بازدید امروز : 44 نفر

تعداد بازدید دیروز : 49 نفر

تعداد بازدید کل : 88711 نفر